Bodrum Pansiyonları

Yüksel Butik Pansiyon | Bodrum Yalıkavak

Yüksel Butik Pansiyon, Bodrum Yalıkavak’ta Butik Pansiyon Kalitesini Misafirlerine Sunuyor.

Yalıkavak merkezinde ve denize sıfır bir konumda yer alan Yüksel Butik Pansiyon, Yalıkavak’ın ödüllü plajlarının tadını çıkartmasında konuklarına ev sahipliği yapıyor. Özenle hazırlanmış 12 Odasıyla ile hizmet veren hoş sohbetin buluştuğu butik pansiyonun odalarında televizyon, kablosuz internet ve banyo-wc mevcuttur.

Tesis oda kahvaltı olarak misafirlerine hizmet vermektedir ve istek dahilinde tatlı, alkollü ve alkolsüz içecek gibi çeşitli yeme içme imkanlarını da misafirlerine sağlıyor. Ege mutfağının farklı lezzetlerini tatmak için Yalıkavak’ta yer alan bir çok restoranda keyifli vakitler geçirmeniz ve gece hayatını yaşamanız da mümkün.

Yalıkavak merkezinde yer alan Yüksel Butik Pansiyon’a Bodrum merkezden kalkan şehir içi minibüslerle yaklaşık olarak yarım saat kadar bir sürede ulaşım sağlamak mümkün.

Modern bir tasarıya sahip olan Yüksel Butik Pansiyon oturma alanlarından oluşturulmuş bir büyük bahçeye de sahip. Keyifli ve huzurlu bir tatilin kapılarını değerli misafirlerine açan tesis güzel zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Ege lezzetlerinin hakim olduğu bölgede en taze ve lezzetli yemekleri yiyebilir, Yalıkavak pazarından alışveriş yapabilirsiniz.

Merkez Mahallesi Plaj Caddesi No: 58 Yalıkavak/Bodrum

Yüksel Butik Pansiyon | Bodrum Yalıkavak 5
bodrum konaklama - Yüksek Butik Pansiyon - bodrum butik pansiyonlar - bodrum pansiyonları - Yalıkavak Pansiyonları


Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil