Bodrum Pansiyonları

Yahşi Beach Motel, Ortakent

Yahşi Beach Motel, Ortakent Türkiye’nin önemli turizm noktası Bodrum Pansiyonları ve Bodrum Otellerinin içerisinde yer alan ve Ortakent Yahşi bölgesinde denize sıfır bir noktada hizmet veriyor. Tertemiz bir denize sahip olan Bodrum Ortakent’te denizle iç içe hizmet veren tesisin odalarında balkon, televizyon, klima, kablosuz internet, banyo ve tuvalet misafirlerin kullanıma hazır durumda yer alıyor.

Tesis Bodrum’un eşsiz güzellikte ki plajlarında güneşlenmenin tadını çıkarabileceğiniz, windsurf ve dalış etkinliklerine kolaylıkla katılın sağlayabileceğiniz bir noktada. Tesis konumu itibariyle bölgede yer alan restoranlarda ege mutfağından lezzetler ile de kolaylıkla buluşmanızda yardımcı oluyor. Dilerseniz sevdiklerinize götürebileceğiniz çeşitli bölgeye has hediyelik eşyalara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yahşi Beach Motel, Ortakent bünyesinde yer alan 60 kişilik restoranda misafirlerine kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri sunuyor. Türk ve Dünya mutfağından lezzetlerin bir araya geldiği restoranda yemeklerin tadını mükemmel deniz manzarası eşliğinde eşsiz bir yemek ziyafetiyle buluşabilirsiniz. Ortakent Yahşi plajında denize sıfır bir tatil fırsatını sunan tesis misafirlerin keyifli bir tatil geçirmesini diliyor.

Tesisin Bodrum merkezine olan uzaklığı yaklaşık 10 km. mesafede ve şehir içinden kalkan minibüsler ile kolay ve kısa bir sürede ulaşım sağlanmaktadır.

 

Yahşi Mahallesi Yalı Caddesi No:82 Ortakent / Bodrum

Yahşi Beach Motel, Ortakent

Yahşi Beach Motel, Ortakent 5
Bodrum Otelleri - bodrum konaklama - Bodrum Konaklama Fiyatları - Bodrum Motelleri - Yahşi Beach Motel


Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil