Bodrum Pansiyonları

bodrum pansiyonları

Bodrumun Eğlence Mekanları

BODRUM  EĞLENCEDE SINIR TANIMIYOR ! Gece hayatı Bodrum’ un vazgeçilmezlerinden bir tanesi.  Akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin hiç durmadan devam ettiği Bodrum’un en popüler mekanları. Halikarnas The Club: Bodrum’un bilinen diğer ismi Halikarnas ise, Halikarnas The Club da Bodrum’un en iyi bilinen eğlence mekanı. Tel: 0252 316 80 00 Chakra Club: Fatih Ürek, […]

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar Karaincir Plajlarında Güneş ve Denizin Keyfini Süreceğiniz Noktada Misafirleriyle Buluşuyor.

Candan Pansiyon, Akyarlar

Huzurlu ve Keyifli Bir Tatil Fırsatını Candan Pansiyon, Akyarlar ile Çıkarın. Bodrum’un sessiz ve sakin noktalardan birinde yer alan Candan Pansiyon, Akyarlar Karaincir bölgesinde rahat ve keyifli bir tatil fırsatını misafirleriyle paylaşıyor.

Dinç Pansiyon Bodrum

Bodrum Merkez’de Kaliteli,  Denize Sıfır ve Özel plajı olan  ulaşımı kolay  oldukça kaliteli  bir Pansiyon.  Pansiyon’un odaları Deniz manzaralı ve olup Bodrum Kalesini doğrudan görmektedir. Deniz görmeyen arka odalarımızda mevcuttur. Pansiyon Denize sfırı konumdadır.

İletişim

BODRUM PANSİYONLARI YENİ KAYIT Telefon: 0212 963 27 17

Yüksel Butik Pansiyon | Bodrum Yalıkavak

Yüksel Butik Pansiyon, Bodrum Yalıkavak’ta Butik Pansiyon Kalitesini Misafirlerine Sunuyor. Yalıkavak merkezinde ve denize sıfır bir konumda yer alan Yüksel Butik Pansiyon, Yalıkavak’ın ödüllü plajlarının tadını çıkartmasında konuklarına ev sahipliği yapıyor.

Mavi Ada Pansiyon

Mavi Ada Pansiyon Turizm Cenneti Bodrum’um Merkezinde Konforlu Odalarıyla Misafirlerini Keyifli Bir Tatil Hizmetiyle Buluşturuyor. Turizm cenneti Bodrum’un merkezi noktasında bulunan Mavi Ada Pansiyon, 9 konforlu odasıyla hizmet vermektedir.

Bodrum Kalesi

Bodrum Kalesi, Bodrum’un simgesi haline gelmiş ve bugün Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılan kale. (St. Peter Kalesi)

Yahşi Beach Motel, Ortakent

Yahşi Beach Motel, Ortakent Türkiye’nin önemli turizm noktası Bodrum Pansiyonları ve Bodrum Otellerinin içerisinde yer alan ve Ortakent Yahşi bölgesinde denize sıfır bir noktada hizmet veriyor.

Anfora Pansiyon

Anfora Pansiyon Bodrum merkezinde eşsiz ege denizine yalnızca 200 metre uzaklıkta misafirlerine hizmet veriyor. Şirin bir şekilde dizayn edilmiş tesis keyifli ve huzurlu bir tatil fırsatını değerli konuklarıyla buluşturuyor.

Kaya Pansiyon

Kaya Pansiyon, Bodrum’un merkezinde misafirleri için keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin konumu eşsiz güzellikteki denize ve tarihi dokusuna tanıklık edebileceğiniz Bodrum Kalesi’ne yalnızca 200 metre mesafede.  

Tay Pansiyon

Turizm cenneti Bodrum şehir merkezinden yalnızca 5 dakikalık bir mesafede bulunan Tay Pansiyon, ödüllü plajlarda denize girip serinleyebileceğiniz Bodrum’un tarihi dokusuna tanıklık edebileceğiniz bir tatil fırsatı sunuyor.

Turunç Pansiyon

Turunç Pansiyon Bodrum Merkezinde Keyifli ve Eğlenceli Tatiliniz İçin Ortak Nokta. Turunç Pansiyon Bodrum şehir merkezinde her noktaya kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir adreste hizmet vermektedir.

Uğur Pansiyon

Tatil Merkezi Bodrum’da Keyifli ve Huzurlu Bir Tatilin Kapılarını Uğur Pansiyon’da Aralayın. Tatil merkezi Bodrum’un en merkez konumunda yerini alan Uğur Pansiyon, keyifli ve huzurlu bir tatilin kapılarını misafirleri için aralıyor. Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil