Bodrum Pansiyonları

Bodrum Erken Rezervasyon

Kemancı Apart, Ortakent

Ortakent Yahşi Beldesinde Kolay Ulaşım ve Keyifli Tatil Fırsatını Kemancı Apart, Ortakent’te Değerlendirin. Kemancı Apart, Ortakent Yahşi Beldesinin merkezinde denize sıfır bir noktada misafirlerine hizmet veriyor.

Nazlı Otel Göltürkbükü

Nazlı Otel, Göltürkbükü Deniz,Kum ve Güneş Keyfini Misafirleriyle Buluşturuyor. Bodrum’un Mavi Bayrak ödülüne sahip deniz ve plajlarına ev sahipliği yapan Göltürkbükü’nde eşsiz bir tatil sunan Nazlı Otel, Göltürkbükü misafirleriyle buluşturuyor.

Özükara Apart, Gümbet

Deniz, Kum ve Güneş Tatilinin Yanı Sıra Gece Hayatının da Kalbi Olan Gümbet’te Tatilin Keyfini Özükara Apart, Gümbet İle Çıkarın.

Pitos Bungalows, Gümüşlük

Pitos Bungalows, Gümüşlük sahilinin yanında doğanın ve denizin birleştiği noktada misafirlerini bekliyor. 1+1 ağaç evlerden oluşan tatilin keyfini çıkarabileceğiniz bahçesi ve özel plajıyla misafirlerin tatillerini doyasıya geçireceği keyifli bir nokta.

Kaya Pansiyon

Kaya Pansiyon, Bodrum’un merkezinde misafirleri için keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin konumu eşsiz güzellikteki denize ve tarihi dokusuna tanıklık edebileceğiniz Bodrum Kalesi’ne yalnızca 200 metre mesafede.  Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil