Bodrum Pansiyonları

Candan Pansiyon, Akyarlar

Huzurlu ve Keyifli Bir Tatil Fırsatını Candan Pansiyon, Akyarlar ile Çıkarın.

Bodrum’un sessiz ve sakin noktalardan birinde yer alan Candan Pansiyon, Akyarlar Karaincir bölgesinde rahat ve keyifli bir tatil fırsatını misafirleriyle paylaşıyor. Bodrum şehir merkezinden şehiriçi minibüsler ile kısa bir sürede ve oldukça kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Tesis deniz manzaralı ve yaklaşık mesafesi 50 metredir.

Sade bir şekilde dizayn edilmiş tesisin odalarında, balkon, klima, televizyon, uydu yayını, çalışma masası, eşya dolabı, kablosuz internet, ütü, fön makinesi, duş malzemeleri, banyo ve tuvalet gibi misafirlerin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler düşünülmüş. Deniz manzaralı odalarıyla da rahat ve huzurlu bir tatil seçeneği sunan tesis ayrıca bahçesinde misafirleri için barbekü imkanını da bünyesinde barındırıyor.

Bodrum’un eşsiz plajlarında denize girip güneşlenmenin keyfini çıkaracağınız bir tatili uygun fiyat konaklama seçenekleriyle sunan Candan Pansiyon misafirlerinin isteği doğrultusunda restoran hizmeti de vermektedir. Ayrıca çevre restoranlarda Ege mutfağına has lezzetleri de tadabilmek mümkün.

Çarşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:271 Akyarlar / Bodrum

Candan Pansiyon, Akyarlar

Candan Pansiyon, Akyarlar 5
Akyarlar Pansiyonları - akyarlar - Akyarlar Pansiyon Fiyatları - bodrum pansiyon fiyatları - bodrum konaklama


Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil