Bodrum Pansiyonları

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar Karaincir Plajlarında Güneş ve Denizin Keyfini Süreceğiniz Noktada Misafirleriyle Buluşuyor.

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar Bodrum’un en önemli plajlarından birinin bulunduğu Karaincir bölgesinde misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. Keyifli bir şekilde denizin ve güneşin tadını çıkaracağınız Akyarlar’da tesis tatilciler için ortak nokta.

Tesis eşsiz güzellikte ki Karaincir Plajı’na yalnızca 50 metre mesafede bulunmaktadır. Bodrum şehir merkezinden rahatlıkla ve kısa bir sürede ulaşım sağlayacağınız tesis konumu itibariyle misafirlerine akılda kalıcı bir tatil deneyimi yaşatıyor. Tesis misafirlerini isteği ve talep üzerine tekne turları da düzenleyebiliyor.  Rahat ve sade bir şekilde konaklamaya hazır odaların hepsinde balkon, televizyon, minibar, uydu yayını, internet, buzdolabı, eşya dolabı, banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi ve havlu gibi gereksinimler misafirlerin kullanıma hazır bulundurulmakta.

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar oda kahvaltı ve yarım pansiyon anlayışıyla misafirlerine hizmet ediyor. Bölgede popüler bir hale gelmiş ve isim yapmış Bal Mahmut Restoran ismiyle de hizmet veren bir restoran tesis bünyesinde yer almakta. Eşsiz lezzette ki çiğ böreği, ege mutfağına has yemekleri, zeytinyağlıları,  kabak çiçeği dolması, bölgeye has mezeleri ve tatlıları restoranda afiyetle yiyebilirsiniz.

Akyarlar Mahallesi No:250 Akyarlar / Bodrum

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar

Bal Mahmut Aslı Pansiyon, Akyarlar 5
Akyarlar Pansiyonları - Bal Mahmut Aslı Pansiyon - akyarlar - bodrum pansiyonları - bodrum pansiyon fiyatları


Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil