Bodrum Pansiyonları

Ayçi Apart Otel, Gümüşlük

Balıkçı Kasabası Gümüşlük’te Eşsiz Bir Tatilin Tadını Ayçi Apart Otel ile Çıkarabilirsiniz.

Bodrum’un balıkçı kasabası olarak tabir edilen Gümüşlük merkezinde yer alan Ayçi Apart Otel, aile oteli şeklinde apart ve standart oda kalitesinde hizmet vermektedir.Tesisin denize mesafesi yaklaşık 100 metredir. Deniz,kum ve güneş keyfini Gümüşlük plajlarında yaşayabilirsiniz. Tesis bünyesinde yer alan yüzme havuzunda eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz gibi tesisin bünyesinde yer alan restoranda konuklarına kaliteli bir tatil geçirme fırsatını yaşatıyor.

Ayçi Apart Otel’de apart ve standart oda seçenekleri bulunuyor. Tesisin odalarda balkon, klima, televizyon, internet, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Apart odalar da ekstra olarak mutfak ve mutfak eşyaları yer alıyor.

Ayçi Apart Otel, konuklarına oda kahvaltı hizmeti sunmaktadır. İstek dahilinde restoran ve bar hizmeti de tesis içerisinde yer alıyor. Apart odalarda mutfak yer aldığından dilediğiniz yemeği kendiniz yapabilir veya Gümüşlük’te bulunan restoranlarda Ege mutfağının eşsiz lezzetlerinin keyfini çıkarabilmeniz mümkün.

Tesise ulaşım Bodrum merkezden kalkan minibüsler ile yaklaşık olarak yarım saat 40 dakikada kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Gümsan 1. Sitesi Koyu Gümüşlük/Bodrum

Ayçi Apart Otel

Ayçi Apart Otel, Gümüşlük 5
Gümüşlük Otel Fiyatları - Bodrum Otelleri - bodrum konaklama - Ayçi Apart Otel - Bodrum Otel Fiyatları


Bodrum Pansiyonları – Ucuz Pansiyonlar – Bodrum Konaklama Fiyatları Tatil